Увеличите 120 на 75 процентов

+1
Ответы (2)
  1. 14 декабря, 18:33
    0
    120*75 / 100=90 это 75% от 120

    120+90=210
  2. 14 декабря, 19:34
    0
    Ответ 900 120*на 75/100=900