пример 5 4/5: (1 4/7-2 2/5) + 1 3/5

+3
Ответы (1)
  1. 5 мая, 17:02
    0
    1) 1 4/7 - 2 2/5 = - 29/35 2) 5 4/5: - 29/35=-7 3) - 7+1 3/5 = - 5 2/5