1) 3³ 2) 7² 3) 0,6² 4) 0,5³

+1
Ответы (1)
  1. 19 мая, 15:24
    0
    1) 3^3=3*3*3=27

    2) 7^2=7*7=49

    3) 0.6^2=0,6*0,6=0,36

    4) 0,5^3 = 0,5*0,5*0,5=0.125