7/3x + (-5/6) = 19/6x+2/3

+1
Ответы (1)
  1. 8 марта, 16:46
    0
    7/3x-5/6=19/6x+2/3 19/6x-7/3x=-5/6-2/3 - 5/6x=-9/6 X=9/5