84-42:7+45; 72:8+11:5*9; 6*9+27-9:8.

+5
Ответы (1)
  1. 21 февраля, 19:12
    0
    84-6+45 = 78+45=123

    72:8+11:5 х9 = 9+19,8 = 28,8

    54+27-1,125 = 79,875