Сроччнноо (4 х+3) - (18-х) = 0

+3
Ответы (1)
  1. 2 июня, 16:07
    0
    (4x+3) - (18-x) = 0

    4x+3-18+x=0

    4x+x=18-3

    5x=15

    x=3