497,12+0,46 * (4,516-0,0000512:0,032)

+4
Ответы (1)
  1. 27 февраля, 10:23
    0
    1) 0.0000512:0.032=0,0016

    2) 4.516-0.0016=4,5144

    3) 0.46*4.5144=2,076624

    4) 497,12+2.076624=499,196624