У-3,2+2 у-4,6-5 у

0,2 д-2/3-2 д+5/9

+4
Ответы (1)
  1. 10 января, 15:18
    0
    -2 у-7,8

    -1,8 д-1/9

    это ответы (у+2 у-5 у) + (3,2+4,6) = - 2 у-7,8 (0,2 д-2 д) + (-2/3+5/9) = (0,2 д-2 д) + (-6/9+5/9) = - 1,8 д-1/9