40000-3786*4 = 8905+7080*6 = (8905+7080) * 6 = 0/9 = 0*9=

+4
Ответы (1)
  1. 8 ноября, 04:57
    0
    40000 - 3786 * 4 = 40000 - 15144 = 24856

    8905 + 7080 * 6 = 8905 + 42480 = 51385

    (8905 + 7080) * 6 = 15985 * 6 = 95910

    0 : 9 = 0

    0 * 9 = 0