9 цел 1/5 - y = 7 цел 3/5

+1
Ответы (2)
  1. 29 ноября, 15:44
    0
    9 цел. 1/5-у=7 цел. 3/5

    (46/5) - у=38/5

    у = (46/5) - (38/5)

    у=8/5=1,6

    у=1,6
  2. 29 ноября, 16:30
    0
    У=9 1/5 - 7 3/5 У=46/5-38/5 У=8/5 У=1 3/5