6 6 6 6=1 6 6 6 6=2 6 6 6 6=8

+2
Ответы (1)
  1. 8 февраля, 01:31
    0
    6 - 6 + 6 : 6 = 0+1=1

    6:6+6:6=1+1=2

    (6+6) : 6+6=12:6+6=2+6=8