8 в кв: 2+25=; 8 в + 2*100=; 7 в кв * 10+500=; 30 в кв: 100+200=;

+2
Ответы (1)
  1. 28 января, 05:49
    0
    8 в кв: 2+25=64:2+25+32+25+57

    8 вкв+2*100=64+200=264

    7 в кв*10+500=49*10+500=990

    30 в кв: 100+200=900:100+200=9+200=209