2086:7 + (523-267) * 308

+4
Ответы (2)
  1. 2 мая, 03:02
    0
    1) 523-267=256

    2) 2086:7=298

    3) 298•308=91784
  2. 2 мая, 03:31
    0
    1) 523-267=256

    2) 256*308=78848

    3) 2086:7=298

    4) 298+78848=79146