1/3 * (2 1/2*6 1/4-5 1/3*1 1/8) + 4 5/9=

+1
Ответы (1)
  1. 11 июля, 05:26
    0
    1. 2 1/2*6 1/4=125/8

    2. 5 1/3*1 1/8=6

    3.125/8-6=77/8

    4.1/3*77/8=77/24

    5.77/24*4 5/9=7 165/216