1 1/8 • (9 1/3 : 1 3/4) =

+5
Ответы (2)
  1. 28 мая, 19:09
    0
    11/8 * (9 1/3:1 3/4)

    9 1/3:1 3/4=5 1/3

    5 1/3*118=7 1/3
  2. 28 мая, 21:32
    0
    1) 28/3:7/4=28/3*4/7=16/3;

    2) 9/8*16/3=6.