760 - (120+80) + 60=

500 - (270+130) - 1=

+4
Ответы (2)
  1. 22 апреля, 15:25
    0
    760 - (120+80) + 60=620

    500 - (270+130) - 1=99
  2. 22 апреля, 16:08
    0
    1) 760-200+60=560+60=620

    2) 500-400-1=100-1=99