10) (1004*19-75110:37) : (408*435-177479)

+1
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 05:29
    0
    1) 1004 * 19 - 75110 : 37 = 19076 - 2030 = 9,4

    2) 408*435 - 177479 = 1

    9, 4 / 1 = 9,4