40 000-41 656:82+9087=

+5
Ответы (2)
  1. 8 июня, 08:42
    0
    40 000-41 656:82+9087=48579; 1) 41656:82=508; / / / 2) 40000-508=39492; 3) 39492+9087=48579; Ответ: 48579
  2. 8 июня, 11:15
    0
    1) 41656:82=508

    2) 40000-508=39492

    3) 39492+9087=48579