16 3/13-6 8/13=

13 4/9-2 8/9=

+2
Ответы (2)
  1. 31 января, 02:08
    0
    16 3/13-6 8/13=10 3/13-8/13=9 16/13-8/13=9 8/13

    13 4/9 - 2 8/9=11 4/9-8/9=10 13/9-8/9=10 5/9
  2. 31 января, 02:15
    0
    15 16/13 - 6 8/13 = 9 8/13

    12 13/9 - 2 8/9 = 105/9