8276*3-21168 : (48*6) =

+2
Ответы (2)
  1. 22 июня, 21:08
    0
    48*6=288

    8276*3=24828

    21168:288=73,5

    24828-73,5=24754,5
  2. 22 июня, 22:23
    0
    48*6=288

    8276*3=24828

    21168:288=73.5

    24828-73.5=24754.5