В

а) - 3,48-6,7

в) - 37,26: (-9,2)

+4
Ответы (1)
  1. 11 июля, 21:53
    0
    А) - 3,48-6,7 = - (3,48+6,7) = - 10,18

    в) - 37,26: (-9,2) = 4,05