210 * d + 30=1000 / 10

+2
Ответы (2)
  1. 23 июня, 01:55
    0
    210 * d + 30=1000 / 10

    210d = 70

    d = 1/3
  2. 23 июня, 04:51
    0
    D=1/3

    ...