152/8+240/40*4*126/9-144*24/100

+5
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 10:35
    0
    240/40*4=24

    126/9*24=336

    144*24/100=34 14/25

    152/8+336=385

    385-34 14/25=350 11/25

    ответ350 11/25