64/155*4,65:0,18+1 1/3

+5
Ответы (1)
  1. 14 ноября, 23:53
    0
    1) 64/155*465/100=48/25 2) 48/25:18/100=48/25*100/18=32/3 3) 32/3+4/3=36/3=12