230+70*3

(460+40) * 2

(470-70) * 2

380-80*2

+2
Ответы (1)
  1. 31 мая, 20:43
    0
    230+70*3=440

    1) 70*3=210

    2) 230+210=440

    (460+40) * 2=1000

    1) 460+40=500

    2) 500*2=1000

    (470-70) * 2=800

    1) 470-70=400

    2) 400*2=800

    380-80*2=220

    1) 80*2=160

    2) 380-160=220