1) 196 + (-596+35,5) =

2) - 735+288 + (-388) =

3) (372-789) + 528=

+2
Ответы (1)
  1. 27 января, 12:42
    0
    1) 196-560,5=-364,5

    2) - 735-100=-835

    3) - 417+528=111