4 7/12-1 5/12+2 11/12

+4
Ответы (2)
  1. 30 мая, 20:32
    0
    4 7/12-1 5/12 + 2 11/12=

    1) 4 7/12-1 5/12=3 2/12

    2) 3 2/12+2 11/2=5 13/12 = 6 1/12
  2. 30 мая, 21:19
    0
    4 7/12-1 5/12+2 11/12=7 23/12=8 11/12