Знайди значення виразу (840-70*4) : 40

+1
Ответы (2)
  1. 2 февраля, 04:43
    0
    (840-280) / 40=560/40=14
  2. 2 февраля, 05:23
    0
    70*4=280

    840-280=560

    560:40=14