Тендеуди шешу 192516-а=12014*9

+2
Ответы (1)
  1. 17 июня, 11:04
    0
    192 516 - а = 12 014 * 9

    192 516 - а = 108 126

    а = 192 516 - 108 126

    а = 84 390

    Проверка: 192 516 - 84 390 = 12 014 * 9

    108 126 = 108 126