15/7 + (-5/2) ; 8/5 + (-4/1) ; 16/5 + (-3/2)

+4
Ответы (1)
  1. 27 мая, 17:29
    0
    15/7-5/2=30-35/14=-5/14

    8/5-4/1=8-20/5=-12/5=-2,4

    16/5-3/2=32-15/10=17/10=1,7