4 кг картоп 264 тенге турады. Багасы осындай 40 кг картоп канша трады?

+1
Ответы (2)
  1. 16 июля, 02:26
    0
    264/4=66 66*40=2640 1 кг картоп-66 тенге
  2. 16 июля, 04:04
    0
    264/4=66. 66*40 = 2640 тг

    1 кг картоп-66 тг

    40 кг картоп-2640 тг