4 х+1=50. х-ты табындар

11 22

+2
Ответы (2)
  1. 9 марта, 13:35
    0
    4x+1=50

    4x=50-1

    4x=49

    x=49/4

    x=122,5
  2. 9 марта, 16:35
    0
    4 х+1=50

    4 х=50-1

    4 х=49

    х=49:4

    х=12,25