450 с+5/24:d при с=1,6 и d = 25/27

+5
Ответы (1)
  1. 31 мая, 10:10
    0
    450 * 1,6 + 5/24 : 25/27 = 720,27

    1) 450 * 1,6 = 720

    2) 5/24 : 25/27 = 0,27

    3) 720 + 0,27 = 720,27