2 1/3 k = 4 1/2 * 1 1/9

+2
Ответы (1)
  1. 9 января, 09:14
    0
    2 1/3 k = 4 1/2 * 1 1/9; 7/3 к=9/2*10/9; К=5/1*3/7; к=15/7; к=2 1/7