1000:10*5: (498+2) - 0: (6-30*10:100)

+5
Ответы (1)
  1. 14 апреля, 14:04
    0
    498+2=500

    0: (6-30*10:100) = 0

    1000:10=100

    100*5=500

    500:500=1

    ответ: 1