18-0,026:0,4+0,16*4,5

+2
Ответы (2)
  1. 19 ноября, 20:16
    0
    18-0,065+0,72=18,655
  2. 19 ноября, 22:45
    0
    1) 0.026:0.4=0.065

    2) 0.16/4.5=0.72

    3) 18-0.065+0.72=18.655