3/8+5/16; 5/18+2/9; 4/7+3/14; 7/100+3/10

+3
Ответы (1)
  1. 25 июня, 14:39
    0
    1) 3/8+5/16=0.6875

    2) 5/18+2/9 = 0.5

    3) 4/7+3/14 = 0.78571429

    4) 7/100+3/10=0.37