Вычислите 9015-118*34+48633:39

+4
Ответы (1)
  1. 15 июля, 03:39
    0
    1.118*34=4012

    2.48633:39=1247

    3.9015-4012=5003

    4.5003+1247=6250

    9015-4012+1247=6250