99-98+97-96+95-94 + ... + 9-8+7-6+5-4+3-2+1=?

+5
Ответы (1)
  1. 29 октября, 14:13
    0
    1) 98+97=195

    2) 96+95=191

    3) 94+9=103

    4) 8+7=15

    5) 6+5=11

    6) 4+3=7

    7) 2+1=1

    8) 195-99=96

    9) 191-96=95

    10) 103-95=8

    11) 15-8=7

    12) 11-7=4

    13) 7-4=3

    14) 3-3=0