17 3/8 - y = 9 5/12+2. 1/6

+3
Ответы (1)
  1. 29 августа, 23:24
    0
    17 3/8 - у = 9 5/12 + 2 1/6

    17 3/8 - у = 11 7/12

    у = 17 3/8 - 11 7/12 = 139-139 / 24

    у = 0/24