Тик торт бурыштын узындыгы асм ал ени одан 3 см кыска тик тортбурыштын пираметрин табындар мундагы а=8

+3
Ответы (1)
  1. 12 апреля, 18:10
    0
    Узындыгы = 8, ени?3 смкыска. 8-3=5, Р=8+5+8+5=26