11,84:7,4 * 0,8+172*0,01

+4
Ответы (1)
  1. 2 сентября, 04:57
    0
    1) 7,4*0,8=5,92

    2) 172*0,01=1,72

    3) 11,84/5,92=2

    4) 2+1,72=3,72