Решите плес)

(-6,3*7,5+5,3*7,5) : (-0,1)

+3
Ответы (1)
  1. 4 мая, 04:57
    0
    (-6,3*7,5+5,3*7,5) : (-0,1) = 75

    1) - 6,3*7,5=-47,25

    2) 5,3*7,5=39,75

    4) - 47,25+39,75=-7,5

    5) - 7,5: (-0,1) = 75