13^2 + (52-49) ^3 кубы.

+4
Ответы (1)
  1. 4 марта, 02:17
    0
    13*2 + (52-49) * 3=35

    13 Х 2 = 26

    52 - 49 = 3

    3 Х 3 = 9

    26 + 9 = 35