315: (162+12.24-11.39) + 558:31 = ...

+1
Ответы (1)
  1. 7 октября, 14:10
    0
    162+12,24=174,24

    174,24-11,39=162,85

    315:162,85=1,934

    558:31=18

    1,934+18=19,934