5 3/4 : 4 1/8 = b:3,3

+2
Ответы (1)
  1. 13 мая, 18:28
    0
    5 3/4:4 1/8=b:3,3

    1 13/33=b:3,3

    1 13/33*3,3=b

    b=4,6