35% от (400+8,5 * (-46)) : (24,5 - (-70) * (-0,25)

+5
Ответы (1)
  1. 29 января, 09:33
    0
    (400+8.5 * (-46)) : (24.5 - (-70) * (-0.25) = (400-391) : (24,5-17,5) = 9:7=9/7

    9/7:100*35=9/20=0,45