8952+2569-45*36+95811-52

+1
Ответы (1)
  1. 26 января, 00:47
    0
    1. 8952+2569=11521.

    2. 45*36=1620.

    3. 11521-1620=9901.

    4. 9901+95811=105712.

    5. 105712-52=105660.

    Ответ: 105660.