1/2*8+3/4*8=

8,7*2-5,3*2=

+1
Ответы (1)
  1. 14 января, 23:30
    0
    1) 0,5*8+0,75*8=4+6=10

    2) 8,7*2-5,3*2=17,4-10,6=6,8