У 640:80*9. Н 360:4:30. Ш 70*7:10. К 6*100:20. И 9*90:81. П 420:60*30

+4
Ответы (1)
  1. 26 марта, 18:04
    0
    640:80*9=72

    360:4:30=3

    70*7:10=49

    6*100:20=30

    9*90:81=10

    420:60*30=210